A

Ar-san Makina

Ar-san Makina tuğla ve kiremit fabrikalarında kullanılan makineler ve bu makinelere ait yedek parçaların imalatını yapmak amacı ile 1973 yılında kurulmuştur.

Günümüzde bilgi ve deneyimini artırmış, altyapısını sağlamlaştırmış olan Ar-san, yüzden fazla çalışanı ile 15.000 m2 kapalı alanda üretim faaliyetini sürdürmekte ve sektörde lider konumda hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

Üretim kalitesinin artırılması, maliyetleri düşürücü sistemlerin saptanması, yeni üretim teknolojilerinin geliştirilmesi amacıyla sürdürülen ar-ge çalışmaları sonucunda şirketimizin faaliyet alanı da genişlemiş; bentonit, gübre, kömür, tuz vb. üretim sektörlerine yönelik imalatlar da gerçekleştirilmektedir.

Amacımız uzman kadromuz kaliteli üretim standardımız, engin bilgimiz ve 1973 yılından bugüne dek edindiğimiz tecrübemiz ile müşterilerimize en iyi ürün ve hizmeti sunmak, sürekli gelişip geliştirmektir.

 

Bu çerçevede vizyonumuz;

– Müşterilerimizin gereksinimlerini, beklentilerini tatmin edecek, her seferinde aynı kalitede çevre dostu, uluslararası ölçekte ürün ve hizmet sunmak,

-Müşterilerimiz ve çalışanlarımız için ölçülebilir yararlar sağlamak,

-Sektörümüzün standartlarını iyileştirmek,

-Ekonomiye ve istihdama katkıda bulunmaktır.

 

Misyonumuz ise;

-Kurumsallığımızı faaliyet alanımızın her aşamasında benimsemek ve uygulamak,

-Müşteri, tedarikçi ve çalışanlarımızın ürünlerimiz ve faaliyetlerimizle ilgili ihtiyaç ve beklentilerini saptayarak gerekli yönetim sistemini kurmak,

-Sonuç odaklı çalışarak başarı göstergelerini sürekli iyileştirmek,

-Çalışanlarımızla birlikte sistemimizin sürekliliğini ve iyileştirilmesini sağlamaktır.

Yukarı